KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13872084
nr 1387 2084
Jaques Villon
(1875-1963)
Etsning, Jaques Villon (1875-1963), "le Pont de Beaugency". Signerad, numrerad 37/45. Motivet: 31x21, yttermått inklusive ram: 51x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:29:17
150 kr
300 kr